Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Ja viszont az Optikmednek jár a sün, nagyon berágtam rájuk. Első és második nap is kiesett a lencse barátomnak ugyanabból a szeméből, erre amikor a harmadikat betette a dokinéni és megnézte, meg is jegyezte, hogy "hát tényleg kicsit laza".

    Namámost 14 éve hordok különböző lágy lencséket, most épp olyan éjjel-nappalit, mint amilyet ők is használnak, barátom is vagy 10 éve, és még _soha_ nem esett ki lencse egyikőnk szeméből sem. Ha gyártási hibás a lencse (volt ilyenem), szakadt (ilyen is), fordítva teszi be az ember (de az eleve fáj), vagy rossz a méretezése, akkor előfordulhat. Szóval kizárásos alapon semmilyen más okot nem tudok elképzelni, mint hogy rossz nagyságú (görbületű) lencsét tettek be neki, a dokinéni kijelentése ezt alátámasztja. De könyörgöm, ennyi pénzért, és úgy, hogy kívül-belül megmérték és megnézték a szemét, hogy nem lehet megfelelő méretű lencsét használni?! Az egyhetes kontrollra elmegyek én is, és kiverem a balhét, mert ez így akkor sem jó, egyrészt most az a szeme azért van elmaradva a másiktól, mert az elején lencse nélkül volt, másrészt a családból hárman vártuk a műtét eredményét, és ezek alapján - ha nem adnak épkézláb magyarázatot, amire kicsi esélyt látok - hozzájuk tuti nem mennék PRK-ra... :U

    Grrrr, de zabos vagyok... :W

    mod: Azért is írom le, mert eddig nem olvastam ilyet, hogy valakinek rendszeresen kiesett volna a lencse, és ilyenkor elsőre nem is gondolná az ember, hogy ez a gond. Napszemüvegben alvás mindenesetre hasznos ellene, mert úgy szinte semmi nem tud hozzáérni az ember szeméhez, de erre is magunktól kellett rájönnünk...

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák