Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    Juhéj, alkalmas vagyok, sőőőt a szaruhártyám olyan vastag, hogy akár 16 dioptriányi faragást is bírna. :C
    Vettem egy nagy levegőt, és tegnap megnéztem az icecave blogjában linkelt meg más videókat arról, hogy is megy a műtét. Hát mit mondjak, az intralasikhez nem kaptam kedvet ettől, az a szikével felemeljük kissé hátborzongatóan néz ki, bár persze tudom, hogy egyébként nem veszélyes. A radiális keratotómiához képest viszont még ez is csodásan kímélő módszer, brrr, szerencse, hogy van ennél modernebb megoldás...

    Mondjuk nem is fenyeget a veszély, hogy az IL-t választhatnám, mert anatómiai okok miatt csak PRK-t lehet - a doki néni szerint túl kicsi a szemem :DDD , plusz már alapban nagyon rosszul bírja a fényt (a pupillatágítás utáni vizsgálat alatt majd' elpusztultam, alig tudtam nyitva tartani a szemem a fényben), ezért IL kilőve. Még be kell izzítanom az önkéntes egészségpénztári számlát, szóval valamikor januárban fogom eldobni a szemüveget, ha minden jól megy. :)) Ja és januári áremeléssel riogatnak, szóval idén érdemes még belehúzni, aki gondolkozik a dolgon...

    A topik sokat segített abban, hogy egyáltalán rászánjam magam a kivizsgálásra, szóval köszi mindenkinek. :)

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák