Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    senior tag

    válasz BlaBlanka #531 üzenetére

    Szia!
    Általában akkor nem enged csatlakozni a szerverhez, ha a Wifi valahol korlátozva van.
    Nálam a melóhelyemen nem enged fel, ezért muszáj mobilnetet használni.
    Hogy ezt miért csinálja, nem tudom. Lényegében a google play-be nem csatlakozik fel a játékon belül, ezért van az, hogy a vége előtt megáll a betöltés, mivel itt várná azt, hogy betöltsön a play fiók (IOS-nél nem tudom, csinál-e ilyet).
    Szóval, mindenképp Wifi gond van ilyenkor. Esetleg érdemes lenne megnézni a házirendet, vagy tiltásokat a routeren, esetleg engedélyezni az uPnP-t.
    Egyelőre ennyit tudtam segíteni.

    Még valami. Én anno VPN-nel kerültem még ezt ki. Vagyis emuláltam a bejelentkezést más hálózaton keresztül. Play-en belül van egy app, ami biztos, hogy tökéletes erre a célra. Super VPN Fekete alapon fehér keretes fekete pajzs, benne Free VPN felirat. Az appon belül ki lehet választani azokat a játékokat, amiket azon keresztül szeretnél futtatni. Én holland, vagy német szervert használtam legtöbbször. Remélem ez segített ideiglenesen.

    [ Szerkesztve ]

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák