Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    Másfél hónapja nyomom. lvl 99.
    A zombi horda ténykedésén hamar túltettem magam.
    Ha mindig lerombolják, akkor nem kell építeni, vagyis a nyersanyag mehet másra ... ;-)
    Motorhoz tank kell, meg 4 engine darab, generátorhoz csak az 5 engine darab. Aztán irány észak a havas tájak!
    Gunsmith, Acid bath, ATV 3/4 részben kész, csak a nagyon alacsony droprate-s alkatrészek hiányoznak.
    Piros régiókat farmolok, mert az éri meg. Vagy jobb cuccok vannak a ládákban, vagy 3-4-szer több mint zöld régióban. Az NPC-k is komolyabban vannak eleresztve, néha Glock 17-ttel. Na akkor futás, mert a Tactical armour is kevés. Volt olyan alkalom, hogy 23 ragasztószalagot hoztam haza. Zöldet csak fáért látogatom, vagy ha nincs teli az inventory és hazafelé tartok .. :)
    Bunker sima ügy kiírtok mindent a piros kuponokért (zöldből van vagy 200, sárgából is 100 felett ...)
    Az autófarmolással vigyázni kell. Smlugger elektromos kerítésében hajlamos megdögleni a kari, vagy a kiásott sírok gázfelhőjében, Egyikre sem figyel az AI!!!!

    Folyamatosan csiszolják, nehezítik a játékot. Nekem bejön a játékmenet, mindig van ami kifogyóba van, és lehet gyűjtőútra indulni. Bunker elején lehetetlennek tűnt, most már sima liba. A két tornyot íjjal lövöm szét, és a Giantok egy részét is (persze előtte egy pacsi hátulról a sawblade-val). Kraftolható, és nem vészes a nyersanyag igénye. 4-5 db szokott elfogyni. Meg a splitterekre egy negyed tár Glock 17.
    Ha Tacaticalban vagy, akkor a giant 82-t sebez, ezért 83 felett érdemes mögé lopózni, ha esetleg balul sülne el a dolog! :))

    Nem óhajtom abbahagyni még egy jó darabig, élvezem, hogy változik a játék, és tudomásul veszem, hogy még csak BÉTA! :R
    Ja és egy forintot nem kötöttem rá, és nem is tervezem ..... :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák