Aktív témák

  • lolimoli

    friss újonc

    Sziasztok, ma jött meg az új Lenovo Flex 5 laptopom, tök jól működik, de egy problémám mégis van vele. Örülnék, ha tudnátok segíteni.
    (ez a laptop: https://www.digiprime.hu/laptop/lenovo-ideapad-flex-5-66759-elado)

    Szóval tervem volt, hogy wifin keresztül a TV-mre vetítem a kijelzőjét, ha esetleg valami filmet, sorozatot néznék. A régi laptopomon csak hdmi-vel tudtam ezt megoldani, wifin keresztül nem támogatta a dolgot.

    Szóval párosítottam a TV-t az új laptoppal, a képernyő megjelent a TV-n, de egyszerűen használhatatlan. Minden mozgás akadozik rajta és néha szétesik képkockákra.
    Ezt esetleg nem tudjátok, hogy vajon miért lehet?

    Érdekes módon hdmi-vel minden oké az új géppel is, de így nem akar működni. Én is tudom, hogy vezeték nélkül érezhetően lassabb lehet a megjelenítés, de ez élvezhetetlen teljes mértékben.

    Gondoltam a wifire is, hogy esetleg az-e a baj, de anyukám gépe ugyanerről a hálózatról teljesen jó volt.

    Köszi, ha tudtok segíteni!

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz lolimoli #1 üzenetére

    Ne nyiss minden felmerülő kérdésnek új topikot. Válassz egyet a már bejáratott Lenovo topikok közül és ott tedd fel a kérdésedet, például: [link]
    Ezt a topikot zártam.

    ⭐ Stella

Aktív témák