Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    válasz csika #7 üzenetére

    igen, ez is egy szempont, azt lehet mondani, hogy ilyen befizetésnél a banki elhelyezéshez képest 120-180 ezer pluszt kapsz. mint mondtam, az a gond, hogy a pénz kifizetésére 3 hónapot várni kell a legvégén is. valamint ha 3,5 év után jön egy jó lakásajánlat, akkor ott nem is tudom mi a helyzet, de szvsz ki sem veheted a saját pénzed sem, legfeljebb az állami összeg bukásával, ami viszont nem jó biznisz.

    tehát igen, többet hoz a pénz, de számos megkötés van, ami végül azt a plusz 120-180 ezret bőven elviheti.Nagyon alaposan után kell kérdezni olyan dolgoknak is, amire még nem is gondoltál, mint pl amit írtam, hogy hamarabb kell a saját pénzed, hogy van a kifizetés, egyebek.

    nem jó alkupozíció egy lakásvásárlásnál, ha váartni kell az eladót. Sok esetben ha hamar kap pénzt (ha nem is az egészet, mert hitel szinte mindig van), akkor könnyebben engednek az árból akár 3-400 ezret is. ezt is figyelni kell, amikor a befektetés hozamáról beszélünk.

    elég komplex dolog ez, remélem mások is írnak véleményt, akár az enyémmel ellentéteset is, de indokolva.

    szerk: nem láttam joghurt írását (lévén írtam), de úgy tűnik ő is azt mondja, mint én.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák