Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz Kergeboci #5091 üzenetére

    Hat szerintem amit irasban nem kaptal meg mint eloirast, azzal ne foglalkozz. A szerzodesedben van erre vonatkozoan valami? Esetleg az lehet me'g, hogy ez tamogatott hitel, es a szerzodes csak hivatkozik ra, hogy az allam altal vart dolgok kellenek. Ez siman lehet, hogy a lakcimkartya (vagy ha gyerekektol is fuggo a tamogatas, akkor kartyak).
    A tullap jellemzoen vasarlasnal nem kell, hiszen a hitel kiutalasanak feltetele a tulajdonjog-fenntartasos eladas (azaz nevre kerul mar elore). Az nem lehet, hogy ahol uj foldhivatali kivonatot kertek, az epitkezes volt, es a feltuntetest meg a telekrol cs.hazra atminosites igazolasaul kellett ez? Mert ugye csak akkor valosul meg a lakascel, ha tenylegesen is lakas lesz belole.

    [ Szerkesztve ]

  • Kergeboci

    tag

    válasz Kergeboci #5091 üzenetére

    no hát kalandosabb volt. Ezentúl kis fiókba nem fogok menni, csak úgymond nagyobb telephelyre.

    OTP
    Oktogon: mentségükre legyen mondva, lakossági számla ügy miatt voltam ott, csak gondoltam megcsinálom a lakcímkártya bemutatást is. Emberünk nem nagyon volt biztos a dolgába, és 15 percig vártunk a kollégájára, hogy előkeressenek valami papírost amit ki kell tölteni. Nem volt időm megvárni.

    Kodály körönd: direkt a hitelügyintézőjükhöz kértem időpontot. A leányzó lefénymásolta a kártyámat, majd elköszönt tőlem, hogy ennyi volt, készen vagyunk (ugye ezt írtam korábban is). Na, most jött egy papíros, hogy nem teljesítettem a szerződésbe vállalt bemutatás kötelezettségemet, ezért nagyon gyorsan pótoljam, mert baj lesz.

    Flórián tér "telephely": szintén hitelügyintéző. Kapásból azzal kezdte hogy elhülyézte az előző helyet. Kinyitotta a dossziét, lapozott hármat, előkapta a papírt, kitöltötte helyettem, fénymásolt, és adott egy másolatot az egészről, hogy tudjam bizonyítani, ha mégis történne valami elcsúszás a rendszerbe.
    Gyors és korrekt ügyintézés.

    Remélem ez utóbbi már rendben lesz.

    Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

Új hozzászólás Aktív témák