Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mat-

    csendes tag

    válasz Ariadne #2456 üzenetére

    az a baj, hogy ez nagyon nagy mértékben függ az adott ügyintézőtől. nem is a banktól, hanem az ügyintézőtől. ha neki olyan napja van, vagy csak nincs kedve, esetleg nincs tisztában dolgokkal akkor lőttek a hitelügyintézésnek.
    nem buzdítok az otpre, mert alapvetően egy bonyolult, nehézkes valami, de tudok konkrét példát ahol otp ügyintézés volt a legsimább...

    tanács mindenkinek: mivel sok pénzről van szó, egy fontos döntésről az életedben, ezért ne sajnáld rá az időt és energiát, hogy megérdeklődd több helyen, sose féld feltenni a kérdéseidet, és mindenről jegyzetelj, vagy kérj irásos ajánlatot!!

  • amargo

    addikt

    válasz Ariadne #2456 üzenetére

    Nos tegnap kijárt nekem is jelzem elsőnek! Ebből a feketelevesből OTP-nál, de az volt a probléma, hogy múlthéten indult ELTE-s akció nem tért ki rám, így nem tudtak mit mondani, ez vagy 40percembe került..
    Maga a hitelesek nagyon segítőkészek és gyorsak voltak.. a nemszimpi inkább az volt, miután megtudták a fizetésem vagy 5 körbeleptek, hogy kell-e még valami :(

    Ma jártam az Ellánál, Hiába az OTP-nél 7,6x a kamat, és az ellánál 3,25, ha egyszer amíg a szerződés kötésig eljutok rengeteg pénzzel az OTP nyer 100e nagyságrend.. az ügyintézés, meg 2lapból áll, mindent letudnak kérdezni és kedvezményt is kapnék..

    De jelentem a versenyzők között még a CIB és FHB nél nem jártam. a héten azokra is sorkerül :)

    Elintézhetetlen problémák tényleg vannak, de velem mindig segítőkészek voltak jópár dolgot nem csíptem, pl tegnap az összes szóró lapjukat elolvastam, mire kiderült, hogy én azt a kedvezményt nem tudom igénybevenni, de mire a hiteleshez átfáradtam, már sokmindennel tisztában voltam :)

    Az idő pénz ez igaz, de áldozok annyit, hogy amit kockásztatok, az ne legyen veszélyben, ez pénzben nem kifejezhető számomra..

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák