Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    válasz Morris #102011 üzenetére

    Anno nekem fater hozta, volt egy bontatlan zsák és egy keverék amit ott állítottak össze, agrármérnök volt az öreg sűrűn járt oda én nem tudom pontosan hol is van a cég. Két lehetőség van, vagy a gallicoop után jobbra a régi rizsfeldolgozó mellett, vagy a város másik végén a shell kút előtt balra a kis vetőmagüzem felé :F Vagy megállsz a mol kútnál és ott biztosan útba igazítanak. De ha mindenáron profi füvet akarsz, akkor ott kapsz gyepszőnyeget is, jó pénzért :D Amúgy fúrt kútból nem igazán jó öntözni, mert hideg a víz :(

    (#102015) Rotyi
    ..."Nem a víz miatt kell ősszel füvesíteni, hanem a gyomok miatt. Ég és föld a különbség. Ha most állsz neki őszig van időd előkészíteni a terepet rendesen. Gyomírtás, tápanyagpótlás, stb."...
    A talaj előkészítést gyomirtást és fertőtlenítést 4 - 5 hét alatt el lehet végezni, ha nem kap megfelelő csapadékot öntözést akkor annyi a füvednek. Ősszel már nincs az a forróság és több a csapadék valószínűsége mint nyáron vagy tavasszal, ezért vetik ősszel a füvet.

Új hozzászólás Aktív témák