Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BITBOYS

    addikt

    válasz B-L-A-C-K #1735 üzenetére

    Köszi, kicsit elnéztem a típusokat.
    Nem olcsó, de a hobbi már csak ilyen :)

    Még 2008 közepén kezdtem el paintballozni, és kellett egy jó felszerelés. Vehettem volna kezdő csomagot, de a prémium annyival jobb volt, hogy nem lehetett kihagyni. Ha kezdő csomagot vettem volna meg, lehet pár hét és eladom az egészet, mivel a prémium minőség hozta meg a további kedvem a játékhoz.
    Ezzel csak azt szeretném kifejezni, hogy szerintem nem biztos, hogy a legolcsóbb a jó egy kezdőnek ha tényleg vágyik egy hobbi űzésére.
    Ez a roller kiválasztásánál is igaz. Eleve a lengéscsillapítás ami nagyot dob az egészen és a kerékméret. Ezeket követi az akku, fékrendszer, világítás, stb..
    Nyilván ez személyes megjegyzés, a saját gondolatom, hozzáállásom a témához. Ha nincs pénz a legjobbra, akkor is törekedni kell a megfelelő eszköz kiválasztására, ami valószínű, hogy még akkor is drágább mint amennyit elsőre költenénk bizonyos hobbi célú eszközökre.

    Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Új hozzászólás Aktív témák