Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szandisas

    senior tag

    Meccsről vonattal mentem haza valamikor este... nagyon be voltam rugva, és nem vágtam hogy mi történik... amikor leszálltam a vonatról izomból elkezdtem hányni. Összeszedtem magam, és láttam, hogy rengeteg autó áll az állomáson, és kisebb tömeg van.( valami kirándulásról jöhettek)... elindultam, és megpillantottam az autónkat. beültem, láttam muteromat mikor azt mondja, hogy: ''már a telefonban hallottam a hangodon, hogy baj van''... nem akartam visszakérdezni, hogy: miért? telefonáltunk is? :DDD ezek szerint én hívtam ki, hogy vigyen haza...

    szintén részegen tavaj haverom állandóan csörgetett... nagyon felidegesített a 20. körül, visszahívtam és beleordítottam a telefonba, :a K***a anyád...
    néhány nappal később találkoztam vele, és meséli, hogy egy pizzériában ültek, csendben, és muterja felvette fel a haveom talóját. mesélték, hogy olyat ordítottam, hogy a pizzériában mindenki hallotta :B

    jótanács: hányás után amikor le van hányva a kezed ne próbálj, meg kezetfogni haverokkal :B

    aláírás

Új hozzászólás Aktív témák