Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lestaylor

    csendes tag

    Egyik ismerősömmel történt meg még a gimi alatt, hogy a szilveszteri party egy kicsit félresikerült számára. Olyan január 3. körül mesélte, hogy a szilveszter estéből arra még emlékszik, hogy járták a várost, meg rengeteget piáltak, aztán még az is mintha rémlene neki, hogy valakik vitték valahova (értsd: négyen karjánál és lábánál fogva), meg még itatták is egy kicsit, hogy nehogy kiszáradjon.

    Újév reggelén arra, ébredt, hogy a saját ágyában fekszik, kicsit furcsán érzi magát, de mintha nem érezné annyira az alkohol mellékhatásait. Amikor éppen azon gondolkodott, hogy vajon hogyan ért haza, és hogy szülei tapasztaltak-e valamit magas maligánfokú állapotából (remélve persze, hogy biztosan megúszta), észrevett valami furcsa dolgot az éjjeli szekrényén. Azaz inkább dolgokat. Fecskendőt. Lázmérőt. Furcsa, eddig még nem látott pirulákat.

    Szóval mint arról szülei később felvilágosították, olyan hihetetlenül ramaty állapotban ért (mármint szállították haza) hogy nem volt más lehetőség, mint beszólni a detox-ba, hogy valamit kellen csinálni a gyerekkel, mert még elpatkol. Az orvosi segítség aztán megérkezett, tájékoztatták a szülőket, hogy igencsak jól tették, hogy kihívták őket, mert esetleg igen súlyos következményei is lehettek volna a dínom-dánomnak.

    Szóval azért jók a szülők a háznál. (Ha már a haverok ilyen ostobák)

    Houston, we have a problem......

  • lestaylor

    csendes tag

    válasz Andie #143 üzenetére

    Kellemes történet, pont olyan igazi Rejtős.

    Szerintem nyugodtan folytathatod, annál is inkább mert Alán kísértetiesen hasonlít egy nagyon jó haverra.

    Houston, we have a problem......

  • lestaylor

    csendes tag

    válasz renegade #159 üzenetére

    Ja sms az kellemes dolog.

    De még jobb egy hívás úgy hajnali 2 körül, arról hogy mennyire odavagy érte. Ha épp nem lenne bekapcsolva akkor meg a vezetékesre. Tuti befutó:)

    Másnap meg az ember azzal a fincsi kis lelki teherrel ébred, hogy mintha tett volna valamit az éjszaka, amiért szarul kell magát éreznie (az alkohol szervezetből való kiürülése amúgy is bomlasztólag hat a lelki egyensúlyra).

    Aztán meg ahogy tisztul az agy és megpróbálsz az emlékek laza szövevényén keresztül eljutni a félig már előre sejtett borzalmas felismerésig:

    Felhívtam, beszéltem vele, mit is mondtam? Jézusom....

    Tuti pár napra hazavág.....

    Houston, we have a problem......

Új hozzászólás Aktív témák