Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iceQ!

    addikt

    válasz forras2 #79979 üzenetére

    Eva nyeles 5 libras Prologic botom van Spombozásra, élvezet vele hajigálni.

    Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz forras2 #79979 üzenetére

    Köszi, de szerintem ezt nem nekem akartad írni, nem én kerestem botot. :)
    Én elő sem vettem idén bojlis botot, vagyis a 300cm-es Nevis Motive elvileg az, de azt is keményellettem.
    Egy szekrény botom van, megfogadtam, most tényleg olyan jön amire szükségem van, használom, illetve akkor cserébe egyet menesztek, ne legyen több a darabszám.
    Őszintén bevallom, a botok 2/3 része idén nem lett elővéve. Van pár kedvenc botom, meg sokszor a kényelem miatt a telszkóposokat vittem.
    Múltkor Noordfishingnél nézegettem lágyabb 2,5-2,75 LBS botokat [link] , de végül nem rendeltem. Ha mindig rendelnék amit éppen kihagyhatatlannak gondolok...Nos.... :D

    Amúgy ha ezzel az ésszel kezdenék most pecázni, nem halmoznák föl ennyi felszerelést. Kevesebbet vennék, de azt minőségibbet. Éveken keresztül olvasgattam, kerestem a legjobb ár/érték arányú felszereléseket. Aztán pl. idén a methodos botomon harmadszor cseréltem zsinórt, mert a Nevis Feeder Runner orsó (Kb mostani kínálatban Döme Carp Fighter LCS - Pearl Carp szintje) a dob alá tekerte a zsinórt, ami kb 50m-nél elgyengült, elvágtam, maradt a dobon 100m. Azt meg kevesellettem, ledobtam, újjal feltöltöttem.
    Egy jobb orsóval ezeket meg lehetne spórolni. :)
    Ja, nem magamat akarom sajnáltatni, meg röhögtetni, hanem az okos más kárán tanul. :) Szóval aki nálam is kezdőbb, annak javaslom hogy inkább minőségibb cuccot vegyen, és azt amire tényleg szüksége van. Egyszerűbb egy végszereléket átszerelni másikra a boton, mint a felszerelt botokat tárolni......
    A kezdőknek tanács. A profik meg már tudják. :D

Új hozzászólás Aktív témák