Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz lakisoft #16745 üzenetére

    igen mert eddig 2 orso tökéletesen üzemel.8 év távlatában a 2 spro botról ugyanezt el tudom mondani. :K
    nekem még nem volt igazából amivel befürdötem.....jo a nevis orsó de mással nem....

    Tegnap megvolt a moby2 es peca. felhő napsütés pici eső. 80km.es szél :Y ...fax kivolt már vele.juni 20.án. :W ...mikor lezs már igazi nyár?? :U
    az eredmény ehhez képest feltünően jó lassan mondhatom az idei átlag 11 halat fogtam. 1 amur(2kg) 10 ponty de most szerencsére 2-3 kg.osak jöttek.és igencska jo erőben levő tő és tükörpontyok voltak..nem a "rongyszájú" banda jött az etetésemre. :K
    ez a milo spec carp egy über jó anyag kiprobáltam a maros mézest..ég és föld...ez utobbi kiszárad nem tapad vagy ha igen összeragad. a milo nem ilyen..hát igen nem hiába 2x annyi.
    a rongyszájúak helyett cserébe betámadtak az ivásra készüklő ezüstkárászok. fogtam majd 2 tucatot.idegesitő mikor 2es kampon is felakad 4 szem kukoricával. :((( ...be is indult a szelektálás a tulaj utasitására visszadobni tilos.ingyen elvihető..szóval aki akar sültkárászt.....
    girnyot fel se mertem tenni. mert mikor megtettem a nagy szélbe be se feszitettem a zsinget már cibálta.....3x is előfordult alul-felül volt karcsi. :Y
    amugy megint a gyümölcsös + mézes kukorica volt a nyerő.

    u.i.: remélem hamar kiapritják a karcsikat mert elbaxxák ez a jo pontyos tavat.nem lehet tölük nyugodtan horgászni.mondjuk ha mindenki napi 2 tucatot kiszed azt 2 hét alatt csak megérzi az állomány. :C

    Összesegébe egy klassz horgásznap volt. erős halakkal.jó fogással.csak a szél meg a karcsik nem hiányoztak.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák