Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    válasz Zoli bácsi #77989 üzenetére

    Na, visszamentem Walterba, gondoltam egy ilyen Okumát beszerzek. Hát majdnem összejött.
    Kértem a srácot, hogy egy ilyet vennék, kicsit tekergettem a kirakottat, nem volt vele bajom. Eladó hozott egyet, kibontotta, tekergeti, szól a másiknak, hogy nézze meg ő is. Adja oda, eléggé darál. Hoz mégegyet, az kevésbé, de érezni. Mondta, hogy úgy 10-ből 2nél nincs ilyen gond. Kihozott még 5-öt, mind darált, mondta, hogy ha akarom, választhatok, de ő nem javasolja, küldik vissza a beszállítónak, nem először.
    Mondtam neki, hogy akkor megnézném a Wayback 6000-et, azt meg nem talált, pedig a rendszer szerint 2-nek kellett volna lennie, lehet épp már valaki kosarában volt.
    Úgyhogy lett Wayback 7000, ezen a bazi boton elfér. És nem darál, nagyon szépen fut, azóta feltöltöttem, a zsinórkép is szép.

    Holnap akkor bevetés, vettem FermentX etetőket csilliárdokért, most egy ideig nem szeretnék horgászatra költeni bakker.
    Aztán lehet holnap bevonz a nagyhalas peca, és csak bojlizni fogok innentől :D

    Remélem rokonnál lesz még két elektromos kapásjelző, mert az nincs... :DDD (múltkor volt)

Új hozzászólás Aktív témák