Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicker

    senior tag

    Balatonba tegnap elvileg 9 tonna pontyot nyomattak, méreteseket... nos a szar idő miatt nem pecáztam tegnap, ma meg nem volt időm... ámbár, kedden lementünk apóssal, nos előjelek voltak, az hogy az elmúlt hónapban voltunk max 10-szer, és összesen fogtunk 20 bodrit nagyjából, illetve egy 20centis pontyot... :( nem baj, mi lemegyünk kedden is, jó az idő... fogtunk 5 bodri, úszó és feeder botokkal.. közben neki álltam enni, sima bodri kapás úszón, kaja letesz, mint a villám, bevágok, érzem hogy megakad, és épp arra gondoltam mi lett volna ha megvárja, míg megeszem a kaját... de nem volt idő gondolkodni, mert már elindult a hal befele, mint a szél... 15 métert kapásból lerántott az orsóról, match bot olyan volt mint a patkó... na de utána elfáradt, és egy bő 5 perces küzdéssel visszairányítottam a parthoz, és meg is lett a 40 centis pikkelyes ponty... :DD képet majd holnap...

    na ezután még bő egy órát voltunk, kapásom viszont nem volt több... időtartam 17.30 -tól 20.30-ig..

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Új hozzászólás Aktív témák