Új hozzászólás Aktív témák

  • FireFox1996

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz hermanyi #34443 üzenetére

    Az azért mekkora kapás volt :) beszélgettünk, beszélgettünk, neki közben kapása volt, a ponty már vagy 25m-t elvitte a szereléket a bedobott helytől jobbra part felé hozzám, de nem vette észre, én meg közben csaliztam, bedobtam a nagy giliszta csokrot, és pontosan rá, még le sem tettem a botot máris kapásom volt, szólt a hermanyi, hogy kapásom van... Bevágtam... Kitekertem... Kiderült, hogy a hermanyi zsinórjával akadtam össze, és neki hal volt rajta :F puszta kézzel húztam ki a zsinórját, a parttól kb. 1.5m-re megmutatta magát a ponty, kb. 2kgs megvolt, csak sajnos elszakadt az előke :W

    Volt másik hasonló szitu, mind2-nek volt kapásunk, de nem vettük észre, mire megnézte hermanyi a botját, fárasztott 1et,és leszakadt :( nálam még jobb volt a helyet, mert a harcsa közben már torkig lenyelte a giliszta csokrot, esélye nem volt megszabadulni. Parton is nehezen volt kiszedni, egy 3-ik pecástól kaptunk kölcsön egy fogót, és azzal sikerült csak, pont, hogy elérte a kifogható méretet, az volt a 4-ik kapásom, és 4-ik harcsám volt este folyamán :) több sajnos nem jött. De jó kis peca volt, volt sör, pálinka, és mindenki halas lett :C

    Grillo: ez most *finomabb* peca volt, nem használtam 40-es monofil zsinórt, hanem csak 28-asat (de fonott :)) , és 4 giliszta helyett min. 10-et tűztem fel ;)

    [ Szerkesztve ]

    << Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Új hozzászólás Aktív témák