Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Múltkori fékszerelésnél hirtelen felindulásból kb. 5 orsó zsinórvezető görgőjét szétszedtem, megkentem. 2 orsó oldalát, rotorját is lebontottam, belül is zsíroztam. Minden működik, ma a söpréskor találtam egy kis műanyag alátétet, biztos valamelyik orsóból maradt, mivel átlátszó, nem vettem észre. Feltételezem nagy szerepe nincs, inkább porvédőként funkcionált. Azért ha már megleltem, nem dobom ki, gondolom itt mindenki többször szedett szét orsót mint én, valaki nem tudja honnét maradhatott?
    Az alkatrész:

    Más. Voltam pecázni, nem sok eredmény a tavon, pár kárász este, de kár volt kimenni. Mint a játszótér....szemben velem két kisgyermekes család, egyik kölök folyamatosan üvöltött....rá nem szóltak, a gyerek folyamatosan visított, meg üvöltött hogy "Ana..ana...ana..ana.." 2 óra után fejfájást kaptam. Csaj kutyával futott a tó körül, a magyar vizsla minden körnél odafutott. Belelafatyolt a method kajába, a másik etetőanyagot kidöntötte. Következő körnél fölkapta a botvédő pántot, ráüvöltöttem letette. Gazda nem szól rá. Meguntam, sötétedett, pakoltam össze. Gurulok ki a tóról, fut a csaj a kerge kutyával, kutya neki az autónak, mintha föl akarna ugrani, rohan mellettem, majd az autó elé ugrik. Szakadt a cérna vészfék után, kiugrottam, nem éppen úriember módjára leüvöltöttem a csajt.
    Legközelebb vadvízre megyek, ahol csend van..és nyugalom.. :)

Új hozzászólás Aktív témák