Új hozzászólás Aktív témák

  • aujjobba

    addikt

    válasz Somatom #146 üzenetére

    Ertjuk mi, hogy neked ennyiert az a kutyu legyen egy miniszamitogep, amit univerzalisan barmire tudj hasznalni, ez neked a kamionban foleg nagy ertek.
    Nincs is ezzel semmi baj, biztosan jo erre a DeX es a tobbi.

    Evekkel ezelott az Xperia ZL-en volt microHDMI kimenet, vettem hozza valami HUB-ot, abba is kellett USB-n aramot beadni, atalkito kabellel bement a TV-be mint HDMI, csatlakozott hozza BT eger + billentyuzet aztan csapattam a Quake-et fullHD-ben a telorol.
    Egy orosz urge leforditotta droidra a forrast (akkor mar elerheto volt szabadon), a hang/kepanyagot kellett hozza letorrentezni.
    Jo volt ez tech-demonak, kabelkoccal, de azota ebbol kinottem.

    Most van egy 4eves alapszifonom, lejatszonak appletv, konzolnak eletre keltettem a NES-t (Famicom, van vagy 30 eves!) azzal csapatjak a kolykok a Mario-t.
    A kamera/fenykepezot kivaltotta teljesen a telefon.

    Nah nekem igy kerek es jo, mindenre az arra specializalt eszkozt hasznalok, masok az igenyeim.

    Szerintem a DeX egyebkent csak szenved, a nagytobbseg nincs is vele tisztaban, hogy letezik.
    Ez van, az alap szifonos beallitasokat is millios nezettsegu youtube videokban toljak, hogy "legjobb 15 iphone rejtett feature" meg hasonlok, szomoru de ez van.

    Kedvenc csatornam kedvenc videoja, sajnos lassan itt tartunk: [link] :P

Új hozzászólás Aktív témák