Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Tothgera30 #63048 üzenetére

    Ezt sose értem nálunk a Szilas patak mellett van egy elég jó bringa út (értsd kocsi sáv szélesség tökéletes sima aszfalt). Ott szoktam ilyen sprintkört nyomni kb. 40-nel. Általában elég jól el lehet férni, eddig kétszer volt vészfékezés de nem lett belőle gáz. Egyszer egy póráz nélküli kutya (kb. 100 helyen ki van írva, hogy tilos), egyszer meg egy kissrác kirántotta elém a kormányt legyőzve a saccra 1,5 - 2 m-es oldal távolságot.

    (#63049) Hasaggymeg: utóbbi fél évben egy ember előzött meg bringával :D (Nem számítva amikor műszaki hiba, vagy sérülés miatt 15-el poroszkáltam, az előbbi egy lelazult spd stopli, az utóbbi egy csúnya perec volt a vasúti sínen térdre :( ) Egy 70-80 év közti fickó karbon outival, én mentem kb. 30-32-vel ő mehetett úgy 40-el :))

    (#63051) ígyvanferi: a baj az hogy ilyenkor mehetek utánuk amíg nem lesz hely rendesen előzni, nem akarok megijeszteni senkit. Olyan 25-öt stabilan tartó bringás mögé már be szoktam állni mert sokkal jobb ha valaki megy előtted városban, jobban észre vesznek autósok (ha nő és jól néz ki akkor meg főleg ;) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák