Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz Gyufaaa #33067 üzenetére

    Ugyanígy párommal haladunk a fele bringaút fele járda részen,elég keskeny volt meg kell hagyni, amikor is majdnem felpasszíroztak minket egy oszlopra,mert hát a 4 tagú családnak természetesen egymás mellett kell menni. Szóval cammogunk lassan,mert sok a gyalogos össze vissza, csengetek egyet, semmi, utána "elnézést,szeretnénk keresztülhaladni" a legszebb modoromat elővettem és akkor már ment a motyogás,de cselekedet sehol. Utána mivel nem ott szeretnénk tölteni a napot, rájuk csengettem vagy 4-et. Kicsit arrébb mentek,de dumáltak közben és már az előttük haladó gyalogosok is felkapták a fejüket és egyöntetűen, kórusban pofáztak, hogy "húzzatok már le a járdáról"
    Na itt fogyott el a cérna, lassan gurultunk közben egy lámpához és elmagyaráztam mind a kb.8 embernek, hogy mit is jelent az a méteres sárgára festett kerékpár szimbólum az aszfalton. De már nem voltam finom és jól nevelt.
    Mire a lámpához értünk addigra befejeztem a kiselőadást,megálltunk és vártuk a zöldet. Lassan beértek az újdonsült barátaim és még hátrapillantottam nagyon mogorván,hogy ha van valakinek hozzáfűzni valója,akkor itt vagyok. De már csak kínos csend és lesütött szemek fogadtak.
    A párom meg sziszegett,hogy hagyjam őket és már zöld van. Ők persze elindulni sem mertek mellettem. :D
    Nagyon sok a suttyó emberszabású.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák