Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz 6030D #140036 üzenetére

    Már lassan mindenkivel beszéltem., minden fórumon elsírtam a panaszomat. Sry akiket zavar, esküszöm szeretném gyorsan lezárni a témát.

    Tegnap beszéltem az Ariellel telefonon, ő erősítette meg, hogy az első agy nem boostos. Kérdeztem tőle a kerék témát, mondta hogy ők kereket nem árulnak, bringa nélkül nem tudnak adni, ő irányított a Bringalandhoz.
    A Bringalanddal beszéltem tegnap telefonon meg bementem személyesen. Ott a srác (Matyi) megmutogatta a kereket meg váltottunk pár szót.
    Ma beszéltem a Concept Store-os Matyival, hogy meg tudná-e csinálni a bringámat, ha veszek kereket, meg hogy egyébként mi a Fulcrum kerekekről a véleménye.

    De most már én magam sem tudom mi a véleményem. Tudom, hogy az eredeti kerekek nem túl nagy eresztések, kb. fél éve gondolkodom a kerékszetten. Amikor megnézem az árukat, akkor mindig elmegy tőlük a kedvem, csak most szükséghelyzet van.

    Úgy viszont nem akarok egy kerékpár árával megegyező kerékszettet venni, hogy utána adhatom el. Használtba nem hiszem, hogy sok ember pengetné ki a kerékszett valódi értékét.

    Megcsináltathanám a mostanit annyira, hogy belsővel tudjam használni, de valami tojás biztosan maradna benne. Mivel versenyen már kaptak előttem defektet, meg láttam már embert belsőt cserélni nem nagyon szeretnék ott ezzel szarakodni...

    Így marad továbbra is agyalás, hogy mit kéne csinálni....
    30 ezres DT felnit befűzetni a Shimano kónuszos agyba elég nagy hülyeségnek tartanám.

Új hozzászólás Aktív témák