Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz 6030D #138765 üzenetére

    Szerintem kimondottan fontos, hogy leírod ezeket a beszámolókat, mert máshol semmilyen infó vagy ismertető sincs ezekről a versenyekről. Bikemagon ill. a hasonló honlapokon egy betű nem jelenik meg ezekről az eseményekről. Egy átlag hobbi kerékpáros, ha nem nézeget bizonyos facebook oldalakat, akkor tudomást se szerez ezekről az eseményekről.

    Itt jön a kommented másik fontos megállapítása, hogy "Sokan sírnak, hogy egyre kevesebben jönnek a versenyekre, de hirdetni meg senki nem hirdeti.". Ez egy óriási probléma szerintem.
    Szerintem egy jobban működő egyesületi rendszerrel nagyon sokat lehetne dobni a résztvevők számán, illetve az egész "kerékpár sporton".

    Én mint abszolút kívülálló (értsd voltam 2 versenyen) azt érzem, hogy iszonyat klikkesedés van. Vannak arcok akik ismerik egymást ők elvannak, van egy-két csapat és ennyi. Igazából meg nem tudom mondani, hogy milyen csapatok vannak, vagy van-e közöttük különbség. Jó estben van egy csapat honlap ami 5 éve nincs frissítve, rosszabb esetben van valami facebook oldaluk.

    Ilyen hozzáállással ez szerintem nem nagyon lesz jobb. Az én korcsoportomban alig van például induló.

Új hozzászólás Aktív témák