Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Dilikutya #137447 üzenetére

    Felejtős,nagyáruházi tucatáru olyan névvel ami nálam már eleve kizáró ok.(Miért nem Big Brother,vagy Felszállott a Páva egyből?)...az sem segít az ügyén,hogy tárcsást fotóznak és véféket írnak. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • TomMusic

    őstag

    válasz Dilikutya #137447 üzenetére

    Nekem X-Fact Bigben Pro van (jelentsen ez bármit is), használtan vettem, és már bő 6000km-t raktam bele. Annak ellenére, hogy masszívan megyek át vele mindenen, semmi baja nem volt. Szerintem, és pár kérdezett komolyabb szervizes szerint a felszereltség a lényeg. Meg persze a váz se legyen egy zug kis barlangban összetákolt, de a "nagyra" hájpolt gyártók vázai simán tudnak néha törni, mint a ropi (de ettől nem hinném hogy tartani kell, sztem 1 millióból 1). A felszerelt alkatrészek (váltó, fék) meg nem a gyártó terméke, szóval ebben ki is merült a téma.
    Ami hátrány az ilyen áruházi vásárlásnál, hogy a garanciáztatás macerás, nem kapsz szakmai segítséget.
    Én az alábbiakra figyelnék: erősített (dupla) falú legyen a felni, legalább a hátsó váltó Shimano Deore legyen, és hidraulikus tárcsafék. Hidd el, ez utóbbival nagyon sok szopástól mented meg magad!
    Jó még a ha gyorszáras a nyeregcső, illetve a kerekek, de ezek nélkül is meg lehet lenni.
    A pedált tuti cserélni kell, az mindig gyagyi szokott lenni. Meg valszeg a lánc is a legolcsóbb fajta. De ezeket lehet később is, én is így tettem.
    Egyébként a képen lévő váz szerintem életképes, szóval vállalható.

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák