Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #136799 üzenetére

    Az ezonál ki szoktam menni jobbra a mezőre mely talán kissé több mászás (a végén pár métert visszaereszkedsz az útra) de nem kell annyira figyelj hova teszed a kereket,a füvön meg nincs sár,és addig még ment is,de mikor visszaereszkedtem az útra nem tudtam elkerülni a nagy levélkupacokat melyen ide oda csúszkáltam.Megálltam,leengedtem a gumit és onnan feltoltam az egyenesig,de az ereszkedő után a jobbra feltérőn felkanyarodva újra többször kipörgött,erőm is elfogyott és mikor már a fenti első lapos előtti meredek köves végéhez értem már nem maradt lelki erőm nekifutni,és visszaereszkedtem.Kissé frusztrált,így visszafelé feltértem és nekiindultam a kitáblázott gyalogösvénynek is lássam mennyire meredek...hát az volt,így hazaértem az eső előtt. :DDD Remélem holnap jobb lesz neked a helyzet,éppen mutatja a híradó a miskolci felhőszakadást...bár az vagy 50 km-el odébb van.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák