Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #101682 üzenetére

    No erről nem is tudtam... :R Vajon mennyire életképes egy ilyen átalakítás?

    6030D: 168cm, 62kg, pici vagyok és vékony :DDD .
    Pár kép vízszintben, az elsőn az a gyönyörű maki én vagyok rajta :DDD . A bringa méretével egyébként nem lenne gondom, csak a felsőcsövem túl hosszú, 600mm. Teljesen előretolt nyereggel és felfelé fordított stucnival (gyárilag lefelé nézett) érzem úgy, hogy élhető, de még mindíg nyújtózkodnom kell, + mostanában az újabb képeken amiket rólam lőnek a haverok is úgy érzem hülyén kissé nézek ki a bringán, bár lehet ezt csak beleképzelem :DDD . Próbáltam 560mm felsőcsöves S-es montit, azt meg kicsinek éreztem... szal elméletben nekem valami 570-580mm felsőcsöves lenne jó, azzal már szabadon variálhatnám a nyereg helyzetét, a kormány szélességét, meg a stucnit. A másik hátránya a hosszú felsőcsőnek az, hogy egy nyamvadt bunny hop-ot is nehezen tudok kivitelezni :N . Azt egyenes nyeregcsövet még lehet megpróbálom, erre gondoltam már én is, bár nem hiszem, hogy az összes problémámat megoldja, bár kitudja... :D Ilyen egyenes nyeregcsövet olcsóért esetleg tudtok ajánlani?

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák