Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tufa_

    aktív tag

    válasz zoli03 #100559 üzenetére

    Visszaterve erre a problemara, megneztem, mindket szelep ott marad ahol epp megall.
    Voltam egy helyi bringa boltban( Evans..), ott azt mondtak hogy valoszinuleg a zsirozas miatt van, viszont menet kozben jobb.

    Egy masik problemaval is kuzdok, a hajtomu felol jon ket fajta zaj, az egyik valoszinuleg a monoblokkbol, egy bizonyos szogben egy egy halk kattanas hallatszik amikor vizszintesen van a hajtokar es a pedal, viszont a hajtokar nem mozog, kezzel pedig nem tudom elerni hogy "megszolaljon"..
    A masik amivel teljesen tanacstalan vagyok, hasonlo hang(leginkabb ugy irnam le a hangot mintha valami fem alkatreszt koppantanal egy kullohoz), viszont az mozgas kozben pedal poziciotol fuggetlen teljesen. (hatso kerekre tippeltem volna, de csak akkor csinalja a zajt ha a hajtokar mozog.
    Esetleg a pedal lehet a ludas? M520-at hasznalok..
    Tudom hogy lehetetlen tavolbol megallapitani, de a sajat tapasztalatotok alapjan mi lehet a problema?
    Kicsit problemas visszavinni az uzletbe ahol vettem (8 ora vonattal kb odavissza a legkozelebbi uzletuk..), a londoni Giant uzlet pedig csak akkor szervizeli ha garis problema (e-mailem alapjan szerintuk ezt nem garis problema, igy ha beviszem, fizetnem kell erte)..

Új hozzászólás Aktív témák