Keresés

Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    válasz attiati #18839 üzenetére

    áramot kell belevezetni, de ugylehet akkor is megtalálnák a módját a lopásnak, nem csak kerára érvényesek a fen leírtak hanem mindenre. Lassan nem menő már a 28as csepel se, csak egyre több lesz a lopás...

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz attiati #18839 üzenetére

    Én "rohangálós" biciklinek nem vennék 40k-nál többért. Amúgy ellopni bármit el tudnak, amivel tudsz védekezni:
    - Minél kevésbé feltűnő. A tényleges érték kb. mindegy, nem szakértők lopják a bicikliket, ami jobbnak tűnik, azt viszi (ez alól kivétel amikor direkt nagy értékűre utaznak, de ha kinézték a biciklid, akkor semmit se tudsz tenni az ellen, hogy elvigyék)
    - Forgalmas helyen zárod le
    - Minél több bicikli közé zárod le. Nem túl szép dolog, de tipikus esete a "nem a medvénél kell gyorsabban futni, hanem a társadnál" mondásnak: ha 5 bicikli közül a tied néz ki a legnehezebben elvihetőnek, akkor nem a tiedet fogják elvinni...

    Amúgy ha már témánál vagyunk, én is épp keresek városba/melóbajárós biciklit... max. 40k (de inkább 20-30k) körül nézegetek, tudom ilyen áron csodát ne várjak.
    Ezt nézem első helyen, mivel ez helyben lenne:
    [link]
    Továbbiak (ezeket is meg tudnám nézni helyben):
    [link]
    [link]
    Nekem laikus szemmel egyik se tűnik túl rossz állapotúnak (amennyire látszik bármi is), valaki esetleg lát olyat amitől felejtős lenne valamelyik?

    Igazából legjobban egy egysebisnek örülnék, de ahogy láttam (ebben az árkategóriában) nem nagyon van olyan. Alapvetően a cél az lenne, hogy megvenni és használni, szóval nem szeretnék pénzt/időt pluszba rákölteni... Esetleg érdemes lenne Meme-éknek dobni egy mailt nem tudnak-e valamit? :F Jobban megbíznék bennük, mint ha valaki randomtól kéne venni...

  • rii

    nagyúr

    válasz attiati #18839 üzenetére

    ahogy Cathfaern írta ... egy rohangálós keró ... én egy ilyesmit vennék ... :) ezt csak gyorsa lőttem ... az ilyet sokkal kevésbé fogják elvinni, mert
    - nem divatos
    - nem csilli-villi
    - nem színes, nem figyelemfelkeltő

    ja és erre feltenni két lakatot, egy u-lakat, meg egy vatag lánc, amit a vázat, első-hátsó kereket is összeláncolja ... azt soha nem lopják el sztem ... tesco előtt én is otthagyom a gépet, 30 percre is akár ... persze rohanok visza (-:

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák