Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Három pontba szedem mondandóm:

    1.) Tudtok ajánlani olyan szerszámos készletet ami viszonylag kis helyet foglal és könnyen magammal tudom vinni és nagyjából minden van rajta amire csak szükségem lehet? Esetleg otthon is azzal szerelgetnék időnként. Rá kell jönnöm, hogy amikor elköltöztem és nem hoztam magammal szerszámokat, mondván, hogy "majd úgyis veszek" elég hülye gondolat volt. Most nem tudom leszedni a hajtókarokat sem, mert pont nincs méretben jó szerszámom.

    2.) Megállok az elsőbbség adás kötelező táblánál, noha az út totálisan üres volt. Csak egy Suzukis kacsázott 40-50 méterre éppen csak gurulva, valamit keresett az ölbe vett táskájában. Hát mondom nem várok 3 percet míg ez 4km/h tempóval elhalad, átmegyek előtte. Erre abban a pillanatban vadul nyomni kezdi a dudát és kiordít az ablakon, hogy "Nekem van elsőbbségem faszfej, nem látod a táblát?". :W

    3.) Azt hiszem beigazolódott, hogy a kormánycsapágy is kuka a monoblokk mellett. Tegnap hazafele jöttem amikor egy akkora nyomvájatba mentem bele, hogy azt hittem menten lerepülök a bringáról. Keresztirányban volt az úttal (ott egy buszfordító van), tehát nem velem párhuzamosan futott, de annyira beleolvadt az aszfaltba, nem volt árnyékos, hogy nem láttam meg időben. Azóta a kormánycsapágy a legkisebb bukkanókra csilingel (eddig csak a nagyobbakra). Szuper... :(((

Aktív témák