Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz haiiro_o #91 üzenetére

    Sajnos minél drágább egy kerékpár, annál nagyobb az érték vesztése. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Tudom, hogy ezt nehéz megemészteni, de ez van sajnos. Az első 1-2 évben közel az 50%-át elveszítheti a kerékpár az értékéből. Szerencsén múlik, hogy el tudod e jobb áron adni. Ömlenek befelé külföldről a használt prémium gépek és lenyomják az árakat. Persze ha őszintén belegondolsz, tegyük fel valaki akar venni egy komoly bringát, ami mondjuk 1 milla újonnan, használtan 1-2 évesen adnál érte 800-at vagy 850-et? Mert én biztos nem, ahol van a zsebbe 800 kiló bringára, ott 1 millió is lesz és akkor egy tuti új gépen ülsz.
    Viszont ha ugyan ez a gép 600 vagy 550, akkor már elgondolkozol, hogy nem veszed meg újonnan.

    A kattogás, recsegés egy ilyen modern össztelóson agyrém, ezerféle dolog okozhatja. Ha kormány elengedésekor megszűnik, akkor én a kormánycsapágyra gyanakodnék, vagy a kormányszárban a csavarokra. Újra kell őket zsírozni. Persze ez csak egy tipp, mivel az alu vezeti a hangot, jöhet bárhonnan.

Új hozzászólás Aktív témák