Új hozzászólás Aktív témák

  • HEMP

    aktív tag

    válasz Varga Csaba #259 üzenetére

    Huhh, kemény vagy... de megpróbálok minden kérdésedre válaszolni:
    Ti arról akarjátok a népességet meggyőzni, hogy a fű szükséges, a fű kell??? :F ezt például hol olvastad?? Nem, senkit nem akarok meggyőzni, nagyon távol áll tőlem.
    Magyaráztok nekem arról, hogy a fűnek semmi negatív hatása nincs a fogyasztójára ezt viszont olvashattad volna... El sem olvastad a topikot! :(((
    Ahhoz mit szólnátok, ha a jogalkotók mondjuk 30 éves életkor felett engednék büntetlenül a fű fogyasztását, arra való hívatkozással, hogy addigra kerül az állampolgár olyan mentális szintre, hogy ilyen kérdésekben felelősen tudjon dönteni?
    Igen, igen. Én inkább ezt szeretném, mint hogy börtönbe zárjanak bárkit e miatt. És nem lenne szívás, mert már 30 felett vagyok, egyébként meg kicsit sértő a stílusod...
    Olvass pár könyvet szerintem a témából (pl. A király meztelen) aztán megtudod, hogy nem a hippik találták fel, és az 1960-70 évek amerikája inkább az LSD korszaka volt... Az meg egyenesen hülyeség -már bocs- hogy a vietnámi veteránok a lelki sebeiket enyhítendő szívnának... blődség!
    Ha nem kap a pofájára akkor egyből a jogait emlegeti, csak arról feledkezik meg, hogy az egyén jogai nem helyezhetők a társadalom jogai elé! Pont ezen megy a vita: mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar, egyéni szabadságjogomat ne korlátozza semmilyen erő, ha nem veszélyes a társadalomra! Márpedig a fű és a füves nem tartozik ezek közé, ezen megy a vita!
    Az én álláspontom az, hogy a fű és a kábítószerek fogyasztóit szenvedélybetegeknek tekintem Kávéval kelők, dohányosok, bort szeretők, sörösök, rágósok, csokifüggők????


    És neked is boldog Szenvedélyek napját, mert az ma van! :R

    ''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

Új hozzászólás Aktív témák