Új hozzászólás Aktív témák

  • fen-e-vad

    csendes tag

    HI !

    Egy kis segítséget kérnék tőletek, mert feltételezem vmi vírus van a gépemen miután egy oldalt nézegetve a virusírtóm (avast) jelzett hogy ''gáz'' van.Kiléptem az adott oldalról mert többször bejelzett nekem , de 5 percenként már 1 napja folyamatosan ha fellépek a netre jönnek a virusjelzések hármasával.
    Elinditottam a virusirtót de 40 % os teljesités után lelassul , s a cpu 100% van...s fagy a gép. több viusitót is lefuttattam ez a reakcio mindenhol s a végén ráadásul nem talál semmit :( Ad-Awere, spybot, ot is futattam de féltávnál leblokkolnak...mert proci szintén 100% on....

    Az asztalra feltelepedett pár reklám és kémprogi de leszedtem öket , de a hátérbe kitudja mi fut, bár megnéztem a feledatkezelöt és nem találtam nem oda illöt ,KIVÉVE egyet: wowexec.exe - ami állitólag 16 bites programot használ de nem jöttem rá melyiket s nem tom a futó folyamatok közül leállítani...lehet ezért áll be a gép procija 100% ra...
    ...ja és továbbra is jelez a avast hogy egy adott ip cimről virusos file-t akar letölteni...

    Történt már régebben ilyen velem akkor egy trójai volt a bünös, viszont az avast megtalálta mert müködött...de most egy progi se megy végig
    HELP ! thx

    Acer Aspire 3613WLMi (M370,512MB DDR2,Mobile Intel(R) 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family,15.4''WXGA)

Új hozzászólás Aktív témák