Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Jut eszembe... még filmes élmények...

    Tin-Tin, maga a "cgi", nagyon jó, nagyon szép, nálam ütötte az avatart, maguk a szereplők "megformázása", nagyon béna, ha nem mondják h ő a Tin Tin, akkor nem tudom...
    Nem is néztem végig, majd talán vmelyik délután újrakezdem... 20 percet bírtam.
    Egyébként mesében nagyon szerettem, szerintem ezt kár volt... de komolyan, mondom nagyon szép lett, már nem az a gagyi toy sztorys világ van, még 2-3 év, és nem kellenek majd színészek...

    Underworld - Ébredés.

    Ha még nem láttad, akkor ne olvasd tovább...

    A vámpír sunát még mindig sunáznám..
    Egyébként iszonyat sz@r, esküszöm az első volt a legjobb...
    Miután túl tettem azon magamat, h a vámpírokat, akik ugye, ebben a filmben, úgy voltak beállítva h iszonyat nagy kemények, na most ehhez képest 2-3 fős "szkvádokkal" majdnem kiirtották, a főhős suna, természetesen 2-300 ilyen szwát-szkváddal is elbírt... a többi vámpír meg elmenült, mert jáháj meghalnunk, érted a halott meghal, a vérfarkasok inkább voltak ilyen kiskutyák, nem is emlékeztettek az előző részekben megformált vérfarkasokhoz..
    Aztán volt még benne egy főgonosz, megavérfarkas, vicces nem is, inkább szánalmas "kivégzéssel", meg egy hibrid genetikai mutáns kislány, ami szintén szánalmas volt..
    Hááát kb ennyi....nem is értem h engedték be a moziba?!

    [ Szerkesztve ]

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Aktív témák