Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoc

    tag

    válasz jveres #38816 üzenetére

    Az azért hozzátartozik az igazsághoz, hogy nem pepecselek túl sokat semmivel, Catlernél kicsit elkavargatom a rögöket, tamperelek és megy a kávé, nincs ugye nyitott szűrőm se, szerintem lehet hogy én nem vagyok elég alapos/megszállott ehhez a teszthez, mert tényleg két egymást követő körben is van olyan hogy hol így, hol meg úgy érzem. Az már körvonalazódik, hogy ugyanúgy mint a Pharos/Hg próbálgatásnál, itt is picit keserűbb, kávébb ízű a kofi a motorossal, ami pl. a család többi tagjának egyértelműen bejövősebb, mint a tekerős jobban kiemelt gyümis jegyei. A breville gépeid újak voltak anno?
    Catler védelméről nincs szó, azért az egy kis "háztáji" őrlő, nem is nagyon használtam az utóbbi időben, nem az a kategória hogy "beleessen" az ember, ahhoz azért kicsit komolyabb portéka kellene legyen, hogy ilyen kötődés alakuljon ki, mondjuk egy Hg One. :DD Arra a Catlerre kb. úgy tekintek, mint egy tálas mixerre a konyhában ilyen téren! :-))) A főző már más kategória, azt tényleg szeretem használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák