Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz Daffni2 #35287 üzenetére

    megsemmisítő érv egy élettani alapfogalom

    (persze, hogy a szervezet alkalmazkodik mindenhez és fenntartja az állandóságát, máskülönben meghalnál. nyugodtan igyál herélt vizet, a világon senki sem akar meggyőzni semmiről.)

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • soldier2

    őstag

    válasz Daffni2 #35287 üzenetére

    Miért tennéd ki a szervezeted egy olyan külső ingernek, amihez alkalmazkodnia kell, ha nem muszáj? Parci egyébként nem mondott akkora badarságot mint említetted. A desztvíz simán bejut a sejtbe és duzzasztja azt, majd ha már nem tud duzzadni kvázi felrobban(na), de előbb meghalsz agyödémában. Persze ez nem egy pohár víztől következik be, elsősorban azért, mert a szervezet kompenzál. De miért fizessek azért, hogy a szervezetem kompenzáljon valamit? Nem butaság a RO, csak amit allítasz róla, olyan meggyőződéssel mintha legalább doktorid lenne a témából, az zavaró. A szervezetnek adott mennyiségű ásványi anyagra szüksége van minden nap. Vannak raktárai, de láttam azokat borulni 2-3 óra alatt (ez is extrém eset, de van ilyen). Hogy ezt hogyan viszed be, az már változhat, de ha kiveszed a vízből, be kell vinned táplálékkiegészítőkben.
    A vízben nem az ásványi anyagok a veszélyesek. Ha jártál Erdélyben, és ittál "borvizet" tudod miről beszélek (ha nem, és érdekel, olvass utána). Eszméletlen mennyiségű oldott ásványi anyag van benne, mégsem betegszenek meg tőle, bár én sem javasolnám kizárólagos ivóvíznek. A csapvíz legnagyobb veszélye a benne lévő gyógyszer, hormon stb maradék, amit sajnos a RO sem vesz ki tudtommal, bár ebben nem vagyok biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Új hozzászólás Aktív témák