Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Đ1G1Ŧ4ŁNØM4Đ

    tag

    válasz bl4ze #16609 üzenetére

    mindenek előtt: gratulálok a profi kivitelezésért, 5ltetért, kitartó megvalósításért! látszik, h nem kevés energiát, pénzt, időt tettél bele!
    én lehet inkább tekergetném! :) túl lassú sztem, meg sz@rakodni kell a tetején a fedővel, akkor már mind1, h azt tekerem v a HG karját... ;] sztem HG One v a Pharos a tuti! (mondjuk, ha pont 2x ilyen gyors lenne... :) ) 18g, 31mp - Pharos. 18g, 22mp, HG One, ez a DIY, pontosan 1p, sztem irreálisan lassú. érdekelne a Pharos vs HG One-nal kapcsolatosan is a véleményed! (volt vkinek a Pharos-sal már dolga? őrlemény-minőségben megközelíti/eléri a HG-t? a Pharos viszonylagos előnye a hordozhatósága! viszont nem tetszik, h annyit kell ütögetni, h minden őrlemény kihulljon...) idővel a 2 közül vmik beszerzésre kerülne! sztem van annak varázsa, kézzel tekerni! ld pl karos gépek (LaPavoni Europiccola, Cremina, Caravel...) hifis! össze kéne Téged ereszteni Frans-sal, úgy még lehet termék is lehetne belőle... (Frans Goddijn - http://kostverlorenvaart.blogspot.nl) v legalábbis lenne 5lete, h lehetne tovább finomítani! ;)

Új hozzászólás Aktív témák