Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    válasz julius666 #839 üzenetére

    Örülök hogy ismét előkerült az esetem :D

    Időközben annyi fejlemény van, hogy hivatalos állásfoglalást kértem a NAV-tól, ezzel felvállalva hogy így "radarra" kerülök, hiszen nekik írni csak úgy lehet ha miden adatomat megadom. Azóta eltelt 24 (!!!) nap. Ezúton is köszönöm nekik a nagy semmit.

    Összegezve:

    - Írtam levelet a helyi Iparkamarának = semmi válasz
    - Írtam levelet a központi Iparkamarának = semmi válasz
    - Hívtam telefonon a kamarát = hívjam fel a NAV-ot, mert ebben ők segítenek
    - Felhívtam a NAV-ot= hívjam fel az iparkamarát... Itt telt be a pohár, megkértem az ügyintézőt hogy kicsit boncolgassuk már a témát. Elmondtam mindent tövéről-hegyire, minden lépést és arra jutottunk hogy ebben az esetben a 90% OK.
    - Írtam hivatalos megkeresést E-Papíron a NAV-nak, ahol állásfoglalást kértem = válasz semmi

    Viszont én még mindig azon az allásponton vagyok, hogy mivel csak Internetes kiskereskedelemből származik bevételem, hiszen csak arról állítok ki számlát így a 90%-ba esem. És nem hagyom meggyőzni magam Lex Icon kolléga által. Ő sem szakértő, én sem. Ő úgy értelmezi a jogszabályt én pedig így. Az ő értelmezése kb. egy szinten van az enyémmel. Ezért is mentem utána a dolognak. Az már más kérdés hogy a NAV rá se sz*rik...

    Most mit csináljak, írjak még egy levelet???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák