Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tails111

    aktív tag

    válasz m.lala #10643 üzenetére

    Teljesen használható a jelszókezelő, magyar nyelv nincs benne. Nem vesz be minden CSV fájlt. Keepass, LastPass , 1Password, Norton Identity Safe, Dashlane + böngésző CSV ezeket elfogadja. Bitwarden volt az előd gond nélkül használtam de ha már ingyen jött a Kaspersky Puss csomaggal a Kaspersky Password Manager akkor gondoltam kipróbálom. Nincsenek extra igényeim egy jól működő egyszerű jelszókezelőre van szükségem ez pedig arra szerintem jó választás. Tetszik hogy txt szöveges formátumba le tudom tölteni a belépési adataim. Androidon is jól használható szinkronizálás is rendben van eszközeim között. Pár hete használom így messzemenő következtetést azért nem vonnék le. A többi idővel kiderül. A zöld ikonok a keresésnél igen a biztonságos oldalakat jelzi. Kaspesky védelem bővítmény hasonlóan működik az UBlockOrigin hez.
    Az a bizonyos pipa hiánya a beállításokban, pár felhasználónál már kibukott. Szellem topikgazdának az érdeme hogy az a beállítási probléma felszínre került. Azzal hogy ő fejében megfordult a beállítási hiba lehetősége és befotózta saját beállításait. Ezzel gyorsan ki is bukott a hiba. Lehet ha akkor ez nem történik meg fel sem tűnik jó ideig senkinek.

Új hozzászólás Aktív témák