Keresés

Aktív témák

  • Caniggia

    tag

    Srácok! Tegnap kaptam egy vadiúj modemet, a régit cseréltettem ki mert újraindításkor mindig lefagyott. Semmi gond nem volt vele tegnap ma meg szintúgy mindig lefagy amikor tölti a windowst! Tiszta agyrém már! Usb-n csatlakozik van még bedugva egy microsoft-egér, meg egy gravis gamepad az usb-re. Egyetlen megoldás segít ilyenkor ha kihúzom és újra bedugom az áramellátó csatlakozót és utána jól bejelentkezik, felismeri. szóval a probléma hogy: ''az eszköz nem indítható el''. De méééér? :O
    Komolyan már mindent próbáltam és most már a modem sem lehet hibás de így kiderült az előző sem volt az.
    Van valakinek ötlete? hagyjuk az ilyen illesztőprogi újratelepítést meg hibaelhárítós dolgokat.
    Új gépet vettem ráadásul a hónapban és így a géppel sem lehet gond.

  • Caniggia

    tag

    válasz htoms #26 üzenetére

    No, a lényeg hogy csak windows betöltéskor van ugy hogy nem ismeri fel a modemet. Ha néha felismeri akkor minden jól műxik és sose fagy le. Ennyi röviden. Új gépem is van ezzel is és a régivel is lefagyott restartoknál. Már arra kezdek gyanakodni hogy ez egy típushibás verzió mármint a Webstar 2100-as modellje.

Aktív témák