Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misogi

    aktív tag

    válasz gygabor88 #35617 üzenetére

    A jövő egyáltalán nem az hogy megint visszatérünk a heti 5 nap on-site-ra. Valószínűleg a hibrid lesz az új norma és a full-remote gyakoribb lesz mint COVID előtt, a full-onsite meg nagyon ritka lesz, én kb. egy IT céget tudok csak most fejből ahol full-onsite van, itthon. Felmegyek LinkedIn-re és a cégek kb. 85%-a hibrid, maradék full remote vagy onsite.

    Mondjuk ez részben szomorú is, aki nem Pesten él az kb. baszhatja, vagy nagy szerencsével behúz egy remote melót vagy költözhet Pestre hogy heti 1-2-3x bemenjen az irodába. Ez azért fenntarthatatlan, mert nem lakhat az egész ország Pesten, viszont vidéken alig vannak értelmes melók.

    Kicsit el vagy tájolva egyébként, de szerencsére rosszul látod a dolgokat. :)

    [ Szerkesztve ]

  • tototos

    őstag

    válasz gygabor88 #35617 üzenetére

    Ott erőltetik az irodai munkát, ahol nem tudják a feladatokat rendesen leosztani és megbecsülni a szükséges időt. A fejekben legtöbb helyen az van, hogy napi x órára kapod a fizetést és azt tessék szépen ledolgozni, azért nem fizetünk, hogy te otthon moss főzz takaríts.
    A másik szempont a csapategység és kivételezések. Feleségeméknél például a csoporton belül vannak olyan pozíciók amiket csak irodában lehet ellátni(papírmunka), így mivel együtt dolgoznak nekik is elkezdték mondani, hogy hát jó lenne a heti 2-3 nap.

  • 66zio

    aktív tag

    válasz gygabor88 #35617 üzenetére

    Nem csak a más városban élés miatt fontos a HO. Én pl.: A város másik oldalára is simán keresek munkát. Megvan a fejemben, hogy naponta mennyit szeretnék maxmimum tömegközlekedve utazni. Ha annál messzebb van a hely akkor kell a HO. És utazási idő függő, hogy hány onsite napot vállalok, vagy számítsák bele az utazást a munkaidőbe.

    Ha újra visszatérnek a teljes bejáráshoz azzal mind a két fél rosszabbul tud járni. Én kevesebb lehetőség közül tudok választani, a cég meg kevesebb jelentkező közül választhat. Nyilván ez a cégeken múlik. Ha nekik úgy is van elég ember hogy be kell járni és ez a heppjük akkor nyilván meg fogják lépni.

  • Kickass

    őstag

    válasz gygabor88 #35617 üzenetére

    Ez azért nem igaz mert a cégeknek alapesetben nem másokat kell nézni hanem magukat. Kár, hogy ezek a döntések általában az emberek feje felett születnek, és vmi top manager agyszüleményei. Kivéve ahol a voice of the employee nem csak egy üres bullshit.

    Szerintem a szervezetnek magáról kell tudnia mi működik és mi nem. Pl. magyar kerbankban úgy kellett az embereket az asztalukhoz rugdosni mikor lehullott az egész mobil meg netbank. És még akkor nekik állt feljebb, ha be kellett ülni egy war roomba. Na mondjuk ők meg is érdemelték, hogy nulla ho volt.

    Ez is ismerős sokmindenkinek, volt olyan multi ahol nulla közvetlen munkatársam volt, ott mi a pékért kellett volna bejárni irodába?
    Szintén multinál úgy vett fel a hiring manager hogy a megbeszélt interjú időpont mégse lett neki jó így csak telefonon beszéltünk (csak telefon, nem skype vagy webex vagy akármilyen meeting!) és marha jól tudtunk együtt dolgozni. Ekkor, 2016, dolgozhattam volna full remote ha az akkori kecó alkalmas lett volna rá, később költözés után át is tértem rá. Az akkor még kb. mindenkinek sci-fi volt.

Új hozzászólás Aktív témák