Új hozzászólás Aktív témák

  • Flowtation

    őstag

    Sziasztok!

    Én is új vagyok itt. Most ismerkedem a joomla-val, ezelőtt soha nem dolgoztam ilyennel. Most ott tartok, hogy van xampp és bitnamival felraktam a joomla-t. Működik minden, be is tudok lépni, tudom szerkesztgeni a két db sablont.
    De. Nekem ezt az oldalt kellene átdolgoznom. Ez úgy működik, hogy kaptam egy hozzáférést, amin ha belépek, akkor webes felületen tudom szerkeszteni az oldal tartalmát, de a kinézetet nem. Amúgy a szerkesztő is elég béna, egy kép beillesztéssel is t@kölnöm kell, hogy középre rakja, pl. (Azt nem tudom, hogy az a sulinet sajátja-e vagy sem, én már csak örököltem, de az elődöm már nem volt itt mikor jöttem).

    Namost nekem ugyanilyen elképzelésem van, de nem kell semmi csicsa, egy egyszerű, szép oldalt szeretnék, webes kezelőfelülettel. De pl semmi szükségem felhasználói adminisztrációra, meg ilyesmikre. Kérdezném, hogy a joomla jó-e ehhez vagy inkább próbáljam pl dw-el? De ahoz nem is nagyon értek, másrészt akokr csak statikus lesz az oldalam. Statikus oldalt tudok csinálni, de pl egy galériát kézzel megcsinálni gondolom nem egyszerű (ha egyáltalán lehet).

    Ebben kérnék segitséget, amit előre is nagyon köszönök!

    Üdv!

    Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

Új hozzászólás Aktív témák