Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Doom

    aktív tag

    válasz BenJoe80 #144 üzenetére

    Szeintem a Baldur's Gate trilógia a legjobb a 3 közül, jó sztori végig, én ezzel kezdtem az RPG-s pályafutásomat és megfogott, le se tudtam tenni :) Karakterek interakcióban vannak egymással, néha összevesznek, beszélgetnek, teremtik a hangulatot. Sok különböző kombináció is elérhető karakterfejlszetésben.
    Az Icewind Dale az nekem túl egysíkú volt, legalábbis az alapjáték, a két kiegészítő már jó volt. Az alapjátékkal az volt a bajom, hogy csak menni kell egyik labirintusról a másikra, le az aljára, közben legyakni csomó szörnyet, majd ki, át a következőbe és megint ugyanaz. A kiegészítőkbe viszont már gondolkodni is kellett, ez tetszett. De van Logout-on egy leírás, olvasd el azt is, hátha kedvet kapsz. Az IWD2-vel nem játszottam, még vár a sorára.
    A NWN alapjáték eleje szrintem szintén kicsit unalmas, de aztán a 2. fejezttől kezdve beindul a dolog, nekem az is tetszett. A 2. kiegészítője pedig szintén remek. Ennek a játéknak a "hátránya" (már ha az), hogy itt maximum 1 társad lehet, míg az előző két sorozatban akár 6 tagú csoportot is irányíthatsz, fejleszthetsz, ami változatosabbá teszi azokat.
    Ja és amit én kihagytam, de más említette, a Planescape torment, amit máig etalonként emlegetnek, sajna ez is kimaradt még nekem, de már a polcon van :)
    Röviden ennyi.
    Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák