Új hozzászólás Aktív témák

  • BenJoe80

    senior tag

    válasz Szten Márs #143 üzenetére

    Először is mindenkinek köszönöm a tippeket, ajánlásokat. Már azt hittem, hogy egyáltalán nem lesz válasz. :B

    Szten Márs: akkor lehet, hogy a "Morrowind"-et kipróbálom. Őszintén megvallva az "Oblivion" nem nagyon jött be; valahogy túl meseszerűek meg gagyik voltak a pofák. Amúgy szép meg minden, csak hát... lapos!
    Bár amikor egyszer egy nyavalyás vámpír megmart éjjel egy kunyhóban alvás közben és később elkezdtem fakulni, ráncosodni, öregedni (kérdezték is a különböző karakterek, hogy mi bajom?) aztán végül nappal már nem is bírtam közlekedni - az azért tetszett!

    Doom: a "Baldur's Gate", "Icewind Dale" és "Neverwinter Nights" c. játékokról tudnál pár szót ejteni? Milyenek, mennyire jók a sztorik, dióhéjban miről szólnak, mi az a mi tetszett neked benne... stb. Előre is köszi!

    Pörp: a "Gothic3" és a "TwoWorlds" között ég és föld és szerintem össze se hasonlítható a kettő. Az előbbinek jobb a sztorija, az utóbbinak meg jobb a grafikája (valahogy felnőttesebb; rajzolva van mind a kettő de a "TwoWorlds" után a "Ghotic3" egy képregénynek tűnik). A hangulata szerintem mindkettőnek jó és élvezetem mindkettőt, bár tény, hogy mindegyik külön műfaj...
    A "TwoWorlds"-ben ami negatív, hogy ha "easy"-n játszod akkor nincs ellenfeled... szóval ha egy kicsit is akarsz izzadni akkor "middle".

    Most pl éppen a "The Witcher"-t nyomom és eddig nagyon bejött. Állati a hangulata, a grafikája, a sztori... bár sajna magyarul van meg, azért a szinkron annyira nem is rossz. Azért angol eredetiben megpróbálom megszerezni; azt mondják állati az eredeti!

    Szóval ilyen játékokat keresek én. Karakterfejlesztő, karddal, nyíllal, mágiával harcoló játékokat. Az se baj, ha egy csoportot kell irányítani, vagy összeszedni... sőt! Az még csak jobban tetszik!

    Nem'tom valaki játszott-e valaha vagy ismeri-e a DasSchwarzeAuge német cég "Schatten über Riva" c. játékát? Iszonyú régi de nem bírtuk abbahagyni; akkora élmény volt játszani!!!

    Megisznak egy deci pálinkát. Miért? "Olyan savam vót, meg köllet innom egy deci pálinkát, aszittem megbolondulok." Aztán megisznak négy liter bort. Miért? "Há' semmi savam nem volt má'!"

Új hozzászólás Aktív témák