Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    válasz concret_hp #5554 üzenetére

    ha progra mész akkoris bele kell tanulni a munkába szerintem. vagy arra célzol hogy ha valaki penge programozó diploma nélkül, akkor lehet meg se nézik, csak akinél ott van egy papír? jó ez enm mindig igaz, pedig milyen jó lenne ha egy szakképzéssel ellehetne az ember. erről amúgy van valami felmérés? mert diplomás lehet hogy jóval kevesebbet tud, a jóval gyakorlatiasabb szakképzéssel szemben, de ezt mennyire ismerik el? elismerés alatt arra gondolok, hogy nem mindenkinek van olyan szerencséje, hogy autodidakta programozás tanulással egy zsíros fizetéshez jut diploma nélkül.
    pl én eltudom azt is képzelni, hogy diploma nélkül 3dsmaxot vágnám, akkor is el lehetne helyezkedni elég szép fizuval, de annyira nem biztos, hogy ere alapozzon az ember, és attól még délután ha van ideje munka után is foglalkozhat azzal...

    Mikróból meg jól megbuktam, szarul tippeltem (8pont), és a feladatok közül amire azthittem hogy jó kiderült hogy nem :) mondjuk még aznap eszembejutott mit rontottam el, de ez nem oszt nem szoroz
    bsz meg jól sikerült, 2-3-as az 100% talán 4-es is mer 6-ból egyet el se kezdtem és egyiknél figyelmetlenségből rosszul próbáltam szorozni a mátrixot, megzavart sztem hogy 1*4 -est kelett 4*4-essel... de azért nem szaabd naívnak lenni :D
    kontaktórán srác kérdezte azt hogykellet amit elrontottam, elkezdem neki magyarázni és akor vetem észre hogy hibátlanul elmondtam neki de zh-ban nem így csináltam :D vanilyen :)

    am mikmakból szerintem vígh órájára fogok bejárni, állítólag ő magyaráz is, mert kazimir csak felolvassa a ppt-t és úgy ad elő mintha egy betanult szöveget olvasna fel.... legalábbis szinte minden óráján bentvoltam, mégis az andriska jegyzet segített csak rajtam. jó, 8 pont nem túl sok de gyakorlás híján ez is több mint amit órán szerzett tudással írtam volna:)

    ui: progalapból és szoftlaborból is 4 kiszh van?

    [ Szerkesztve ]

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák