Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • animatrix11

    őstag

    válasz soma55 #120 üzenetére

    Éredemes elolvasni mostanában vaterán a fórumot, ugyanez megy, volt egy csóka aki eddig 440.000 ftot hagyott ott náluk, és kirugták....

    regisztáltam egy másik felhasználónévvel, gondoltam irok valami csúnyát nekik, bár ezzel semmit nem érek el (de jól esne ;] ) vagy irok nekik normálisan (persze az 1ik barátom nevében) de ezzel sem érek el semmit, tehát mindek irjak? Persze volt egy két gyökér aki megmagyarázta hogy a vatera moderátorok nem gonoszak vagy ilyesmi

    (idézet: "Sokan azt hiszik, hogy a vatera csapata "gonoszkodik" velük, de szerintem ők rendes emberek. Más kérdés, hogy sok minden, ami és ahogy működik, Nekem sem tetszik feltétlenül, le is írom itt a fórumban, egy példa"

    szerintem sem gonoszak egyszerűen parasztok, csak az az érdekes azóta vannak ilyen balhék amióta tulajdonosváltás volt..., kb 2 éve vagyok ott miért CSAK AZ UTÓBBI PÁR HÓNAPBAN kaptam figyelmeztetéseket?

    Igen elimerjük vannak trükkös emberek bevallom én is trükköztem már (volt amikor a másik fél kérte) de azért van a moderáció és nem azért hogy nem tetszik a képed ki vagy rugva, ennyi erővel a ph-ról is kib@szhatnának egy jócsomo embert, csak a phn normális hozzáállás van a felhasználók felé nem ugy mint a primitív vaterán

    De mondok valamit ezzel a hozzáállásal kb 80%-át kirakhatják a felhasználóknak. Tegyék!!!! Menjen tönkre a pics@ba az a mocskos cég!!!!!

    Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

Új hozzászólás Aktív témák