Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanya

    nagyúr

    válasz Donki Hóte #668 üzenetére

    Ha az origonak sincs, akkor az is hulladék, mint a HVG. Propagandaújságok. (nem vagyok naprakész az origós cikkekkel, nagyon ritkán olvasok tőlük, amikor igen, ott volt szerzője a cikknek)

    Emellett elárulod, hogy ha propagandaújság cikkével aggályaim vannak, a letiltott újságírót nem tartom valami nagyra a munkássága miatt, attól hogyan mosdattam Elon Muskot? Írtam, hogy nem is tiltotta le? Írtam, hogy Elon Musk jogosan tiltotta le?

    "Az, hogy bannolták egy dolog, nem tudjuk miért, várjuk meg, hogy ez kiderüljön és utána ítélkezzünk." -->Ezzel mosdattam Muskot, hogy ne az első nekem tetsző cikkre ráugorjunk, mint gyöngytyúk a takonyra és véresen, dühösen acsarkodjunk, hanem várjuk meg, hogy miért bannolták. Ha Musknak volt igaza, akkor az újságíró a sáros. Ha az újságírónak, akkor Musk mégrosszabb ember.

    Ez olyan, mintha most valami AFSZ-be nagyon-nagyon-nagyonnemillőt tennék és ha Parci kirak, akkor telisírnám az internetet, hogy Parci azért rakott ki, mert meleg-zsidó-néger-cigány vagyok és mert vitázni mertem vele.

    A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

Új hozzászólás Aktív témák