Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz icecave #79497 üzenetére

    nem tudom, de amikor egy konkrét lakásban hónapokon át - és szinte minden áldott nap, hosszú órákon át - van mit fúrni/vésni, az már tényleg érdekes...
    ebben a lakásban is teljesen eltüntettek anno egy kis falat teljesen, bár csak az egyik tárolóé volt, amin gyárilag kivágva az ajtó, szóval nem sok merevítést tettek semmivé, de még így is érdekes, bár láttam már olyan lakást, ahol nagyobb falat is teljesen kibontottak, vagy hatalmas boltívet vágtak rá.
    az üvegpalota jut eszembe, ahol az emeletekre szándékozták betenni az irodákba a megszámlálhatatlanul sok, régi nagy páncélszekrényeket, de át kellett értékelniük a dolgot... :))

    B-L-A-C-K; mind a négy irányból szomszéd, de mint a példa mutatja, elég egy problémás is.
    itt mind a két szoba terasza beépítve, ott aztán nem jön be semmi a dupla ablakon, ha azok nincsenek kinyitva, legfeljebb a fürdőszoba hibalehetőség, mert kivágva két luk az aknában, ahol a csövek futnak, hogy a vízórákat látni lehessen, ott aztán jön fel a kaja illata meg a cigi füstje - az alsó szomszédok gyakorta a fürdőben dohányoznak, gondolom a gyerkőcök miatt -, de vágtam bele jó vastag szivacsot, ami szűr, így már jobb egy fokkal.
    panelban amúgy is jellemző, hogy függőleges irányban minden emeleten tudják, hogy ki mit főz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák