Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • Dexar007

    veterán

    válasz Dexar007 #6101 üzenetére

    Nos hazaértem!
    Átéltem életem legnehezebb 2óráját. :DDD (gyári független 16-osról van szó)
    Szóval a történet: Gyöngyösről -->Pestre busszal --->iphone-os csávóval tali.
    Nah ott vagyok a találkozóhelyen a csávó előhúzza az iphonet a dobozával együtt én kiveszem , berakom a simkarit bekapcsolom..és mit látok? Egy szép nagy itunes feliratot h aktiváljam a telót.
    Mondom hát ennek nem így kéne kinéznie, csávónak odanyomom a kezébe reakció: ,,hát nemtom én nem értek hozzá de vodafone-os karival használták." hát mondom most a menüig sem jutunk el sajnos.Felhívja egyik haverját ,ő meg azt mondja hogy előtte nyomtak egy komplett restore-t vagy minek hívják .. összes adatot mindent töröltek a telóból ..mondom magamba akkor ez télleg gyári független lehet ha ezután meg baszik bekapcsolni.
    Dobozát megnézem olaszul van irkálva valami, plusz a teló imei száma megegyezik a dobozán lévőn...nah mondom most megvegyem vagy ne ugyanis 113eFt-ról volt szó /fehér 16-os 3g/ végül úgy döntöttem hogy megveszem,mivel külföldre mennek el ezek és 16-osért még ha függő is akkor is elmegy 130körül hála a magas euronak.
    Szóval kifizettem neki a telót és egész úton hazafele arra gondoltam h hogy lehetek ekkora balek hogy átveszek egy ilyen telót ennyi pénzért. Már tervezgettem is mailt amit majd írok neki meg a negatív értékelésem szövegét is stb. :DDD
    Aztán végül hazaértem és a saját vodás simpin-es karimmal sikerült aktiválni a telót itunes-on keresztül.Szoftver verziója: 2.2.1
    Ámen.113-ból teljesen új gyári független 16-os fehér. :R amit már el is adtam.

    Give me your cum,bull!

Aktív témák

Hirdetés