Keresés

Aktív témák

  • BloodyEddie

    őstag

    válasz Gubro #44960 üzenetére

    Igen, azt mondtad hogy a jb van tiltva és nem a Cydia, én is ezt írtam :) Ha meg mégsem, akkor elírtam.

    Egyébként igaz amiket írtál. Én egyrészt sajnálom hogy ilyen szigorú a hivatalos álláspont (mármint a MA-é), másrészt örülök neki, mert ha nem lenne tiltva a jb, csak erről szólna a fórum.

  • rolcsibácsi

    őstag

    válasz Gubro #44960 üzenetére

    Én nem igazán értem hogy mi a különbség a cydia es a jailbreak között.. Nemigazan vagyok otthon az android hekkelesben, de a rootolas meg miegyeb ami pl az Sgs fórumban megy az szerintem semmiben nem különbözik a jb-tol így nem értem hogy az miért engedett.. Maga a jb is olyan dolog ami jobban kiaknazza a telo képességeit, ezért is lett elfogadva valahol maga a jb, hisz az meg nem warez.. Egyszerű szoft tuning a saját telefonomon amit megvettem.. Alapból a cydia felrakasaval nem tud senki letölteni fizetős tartalmakat ingyen.. Ergo olyan mintha rootoltam volna.. Ezzel meg nem értem mi a baj, vagy torvenybeutkozo.. Engem speciel jobban érdekelnének ilyen tuning jellegű szakmai dolgok mint naponta 500szor végigolvasni ugyanazokat az alap kérdéseket meg azt kitargyalni hogy kinek milyen tok jön be stb.. Inkább lenne szakmai szerintem. De belátom azt is hogy nehéz lenne kordában tartani azt is hogy ha engedett lenne akkor a warez is elindulna vele... Így értem hogy tabu es jó is ez így, ha mélyebb dolgok érdekelnek arra van más website.. De akkor telleg nem értem hogy más telok hekkelese miért nem tiltott téma...

  • joey04

    titán

    válasz Gubro #44960 üzenetére

    És akkor ez az álláspont meg fog változni, ha lesz valami az ipa god nevű cuccból? Ez lehetővé tenné, hogy jb nélkül fussanak tört appok. Azért írom le, mert még nem létezik a dolog, szóval (még) nem warez. A függetlenítés nem lehet ok a jb ellen egy ilyen után. Itt Bog ugye nem a warezt hozta elsőszámú érvként a jb ellen.

    [ Szerkesztve ]

  • telya

    aktív tag

    válasz Gubro #44960 üzenetére

    ez hulyeseg, a cydia-ban es jailbreak-ben semmi illegalis nincs onmagaban.
    "A Cydia elegendo a warezhoz, mindent tartalmaz, hogy meg tudd tenni azt, ami mar illegalis."
    ennyi erovel az iphone vagy barmilyen szamitastechnikai eszkoz onmagaban mindent tartalmaz hogy meg tudd tenni ami illegalis. semmi nem akadalyoz meg cydia/jailbreak nelkul sem hogy illegalis tartalmakat tegyel a telefonodra. szoval ezt az elvet kovetve akkor tiltsuk be az egesz iphone-t es zarjuk be a topicot, meg vele az egesz ph forumot, mert lehetove teszik hogy meg tudd tenni ami illegalis. nevetseges ami itt van. egy ertelmes okot nem latok amellett ami itt megy. ha peldaul az apple fizetne ennek az oldalnak hogy ne lehessen szo jailbreakrol/cydiarol, akkor meg ertheto lenne a dolog, de errol sem hiszem hogy szo lenne. (vagy ha errol van szo, csak mondjatok meg, es nem lesz tobb kerdese senkinek)

Aktív témák