Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz nord_ #76765 üzenetére

    Kihagytad az adut: szoftver le és csók ;)

    Mindegy max passz le, van miből válogatni, árában jó volt, bármikor elmegy drágábban :K

    bigdady: Mondjuk abban van valami, hogy Rosie alatt körbe húzol bele ikont. Ergo ahhoz neked marha profin kell a zsebedben kutatni, hogy felvedd/kinyomd. Többiek inkább slideolnak, az szopós, jha.
    Mindegy, most legalább szépen elmókázok vele az OSX-el, aztán megy valahova. Nem kell túlmisztifikálni, csak ez nekem szokatlan volt. Ha volt nálam szifon azt csak harmad telónak használtam meg régen, ott ez nem tűnt fel :N Gmail ami még olyan hmm, de ennyi, ezen kívül nálam is simén elférne, mert szinte csak telefonálok, arra meg nagy kijelzős sok magos droid felesleges. Más meg már nem nagyon van.
    Az meg, hogy kinek mi...nyilván nem ebbe a topikba való, mert az fáj :K

    Rosie a HTC launchere, maga a Sense. Tehát a felület. Ami változik itt-ott márkafüggő. Az egyik legnagyobb fegyvere ennek a gyártónak ami miatt ilyen sokáig kihúztam (és lehet fogom is). Nomeg a totális testreszabhatóság, programozóként meg hát...nem is folytatom ;]

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák